Hurtownia

Naszą podstawową działalnością od 2008 roku jest produkcja szerokiego asortymentu z zakresu artykułów pościelowych. Dokładamy wszelkich starań, aby niezmiennie podążać za rozwojem technologicznym i wszelkimi nowościami, których niewątpliwie domaga się współczesny rynek. Aby móc wprowadzić ułatwienia dla wszystkich naszych klientów, postanowiliśmy nieustannie rozwijać możliwości naszej współpracy z innymi firmami.

Specjalizujemy się w produkcji artykułów pościelowych, dlatego chętnie nawiążemy współpracę z firmami, którym zależy na otrzymaniu produktów na miarę współczesnego rynku. Posiadamy ogromne doświadczenie, w związku z tym jesteśmy w stanie zrealizować duże zamówienia dla sieci hoteli, pensjonatów, moteli, ośrodków, a także schronisk. Gwarantujemy, że nasze produkty zachwycą Waszych wszystkich gości i zapewnią im udany pobyt.

Dla zamówień hurtowych oferujemy atrakcyjne rabaty, które rosną wraz z długością naszej współpracy. Realizujemy również zamówienia specjalne, zawierające personalizowane dedykacje.

Zachęcamy także do współpracy mniejsze firmy, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie biznesu. Rozpatrzymy również każdą ofertę dotyczącą dostarczania materiałów, usług z zakresu wykonywania produktów na indywidualne zlecenie.

Nasza współpraca obejmuje także różnego rodzaju akcje charytatywne. Ponadto, staramy się wspierać drużyny sportowe z naszego regionu. Nasze zaangażowanie w każdą współpracę owocuje coraz większą ilością powierzonych nam zadań.