Współpraca

Ogromne doświadczenie i szeroki wybór oferowanych produktów sprawiają, że wiemy, jak sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dobrze wiemy, że prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, zależy od odpowiedniego komfortu podczas snu. Nasze artykuły pościelowe sprawią, że zyskasz super produktywność każdego dnia.

Dokładamy wszelkich starań, abyście byli na bieżąco z całym naszym asortymentem. Dla wszystkich nowych i obecnych klientów oferujemy ciekawe rozwiązania w postaci rabatów i zniżek. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, na którym codziennie znajdziecie mnóstwo inspiracji. Chcemy stworzyć ciekawą społeczność, dla której jakość snu nie jest obojętna. W tym miejscu zamieszczamy także wszelkie informacje odnośnie dostępnych promocji. Szukajcie naszych jednorazowych kodów promocyjnych umieszczonych na naszej stronie internetowej, ale także na fanpage’u i bilbordach.

Co zyskujesz dzięki stałej współpracy?

Dzięki stałej współpracy z naszym przedsiębiorstwem umożliwiamy:

  • dostęp do wszystkich produktów,
  • dostęp do zdjęć produktów które możesz umieścić na swoim sklepie www i proponować klientom (zgoda na publikowanie i używanie zdjęć jest przesyłana przez firmę drogą elektroniczną w momencie podjęcia współpracy). Tylko firmy stale współpracujące dostają zgodę na przetwarzanie, publikowanie i używanie zdjęć, które są na stronie www.meganstyle24.pl i stanowią własność firmy MeganStyle,
  • możliwość śledzenia przesyłek,
  • otrzymywanie faktur drogą elektroniczną,
  • korzystanie dodatkowych rabatów i zniżek dla stałych klientów,
  • możliwość całkowitej indywidualizacji zamówień (zamówienie o indywidualnych parametrach, rozmiarach, kolorach itp),
  • dla stałych odbiorców odroczone płatności.

Zachęcamy również do zapisania się do naszego newslettera, który pozwoli Wam być na bieżąco z naszym całym asortymentem. Dodatkowo oferujemy darmową wysyłkę dla klientów detalicznych powyżej 500zł.
Posiadamy także możliwość indywidualnej wyceny dla osób zainteresowanych większym zleceniem lub długotrwałą współpracą. Nasi pracownicy pozostają do Waszej dyspozycji. Wszelkie pytania kierujcie bezpośrednio na nasz adres mailowy kontakt@meganstyle24.pl lub dzwońcie pod numer telefonu 881 233 611. Możecie również skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego na naszej stronie lub wysłać wiadomość za pomocą wiadomości prywatnej na Facebooku. Niezależnie jaką formę kontaktu wybierzecie, odpowiemy na każde Wasze pytanie.