Płatności

Przelewy24

Przelewy24 jest to system wykonywania przelewów szybkich przelewów on-line. Dzięki tej metodzie płatności po dokonaniu zakupu i przelewu środków, są one widoczne w przeciągu kilku minut. Obecnie przelewy on-line są najszybsza metodą płatności na rynku internetowym. Przelewy24 udostępniają również możliwość zapłaty kartą kredytową, czy Blikiem.
Więcej informacji na: Przelewy24.pl

BLIK

Chcesz i lubisz płacić szybkim BLIKIEM? Wystarczy tylko telefon, aby prosto i bezpiecznie zapłacić za zakupy online. Nie musisz podawać danych karty kredytowej, czy pamiętać o danych dostępowych do bankowości internetowej. Bezpieczeństwo płatności gwarantuje serwis Przelewy24.
Więcej informacji na: Przelewy24.pl

Przelew tradycyjny

Jeśli chcesz opłacić zamówienie samodzielnie, również istnieje taka możliwość. Dokonaj przelewu za pośrednictwem swojego banku internetowego, na poczcie lub w placówce swojego banku. Po zamówieniu produktów otrzymasz informacje w podsumowaniu zamówienia oraz e-maila z numerem naszego konta. Po wpłynięciu środków na nasze konto zamówienie zostanie zrealizowane, a my powiadomimy Cie o tym za pośrednictwem e-maila.

Nasze dane bankowe:
MeganStyle
Tuchowska 80,
33-100 Tarnów
24 1160 2202 0000 0001 1266 7909

Karta kredytowa

Płatność kartą kredytową umożliwia serwis Przelewy24. Transakcje takie są bezpieczne, wszelkie dane przekazywane są bezpośrednio do operatora oraz szyfrowane są zgodnie z protokołem SSL. Serwis obsługuje karty Visa, Mastercard i inne.
Więcej informacji na: Przelewy24.pl

P24NOW
p24now

Jest to metoda płatności „trzy w jednym” – limit odnawialny do 10 000 zł, płatność odroczona do 54 dni i raty. Wybór sposobu spłaty jest możliwy każdorazowo przy płaceniu za zakupy P24NOW.
Więcej informacji na: P24NOW

Płatość przy odbiorze

Jeśli chcesz zapłacić bezpośrednio otrzymując towar, wybierz tą formę płatności. Pamiętaj, aby podać prawidłowy adres dostawy oraz numer telefonu do kontaktu dla przewoźnika. Przygotuj odpowiednio wyliczoną kwotę dla dostawcy.